Jak możesz zaangażować się w studia nad przyszłością z udziałem PTSP?

1. Czytaj artykuły zamieszczane na portalu www.ptsp.pl  i komentuj je – dziel się nimi ze znajomymi, dyskutuj, kwestionuj, zadawaj pytania.

2. Dołącz do nas na Facebooku, zasubskrybuj kanał RSS i twittera.

3. Zastanów się nad przyszłościami – pożądanymi i niepożądanymi – swojej firmy, swojej uczelni, swojej grupy społecznej, Polski, Europy i świata.

4. Zainteresuj swoich zwierzchników kształtowaniem przyszłości w długim terminie.

5. Podziel się z nami, jeśli znajdziesz ciekawe wiadomości związane z tematyką studiów nad przyszłością. Daj nam znać jeśli masz pomysł na artykuł albo chciał(a)byś uczestniczyć w tworzeniu tej strony.

6. Jeśli uważasz, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, weź udział w badaniach metodą Real Time Delphi, prowadzonych przez PTSP – zgłoś się do nas, a Twoje doświadczenie pomoże znaleźć odpowiedzi na globalne pytania.

7. Włącz się w realizację naszych projektów.

9. Masz ciekawy pomysł na nowy projekt? Napisz do nas

8. Jeśli masz kontakty z mediami – zainteresuj je tematyką studiów nad przyszłością. Jeśli jesteś przedstawicielem mediów –  z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

9.  Zostań członkiem PTSP.

10. Z pewnością masz jeszcze lepsze pomysły na to jak przyczynić się do wzrostu zainteresowania tematem studiów nad przyszłością w naszym kraju, w swoim regionie czy miejscu pracy – pomysły na to, jak świadomie kształtować przyszłość i odpowiedzialnie ją planować w różnych dziedzinach, jak wesprzeć rozwój technologii, jak efektywniej gospodarować zasobami. Realizuj te pomysły i pochwal się swoimi osiągnięciami. Jeśli zechcesz –  znajdziesz wśród nas wielu pasjonatów którzy pomogą Ci zmieniać przyszłość świata. Napisz do nas!