Drodzy Goście!

Witam na nowej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością. Chcemy, by stała się stałą lekturą wszystkich, którzy ją odwiedzają. Dlatego poza informacjami o naszym Stowarzyszeniu i jego działalności będą tu zamieszczane aktualności ze światowego środowiska Futures studies i artykuły, w których przedstawimy różne nurty badań. Współpraca, która wiąże nas z The Millennium Project, gwarantuje dostęp do najświeższych i ciekawych tematów.

W dziale „Projekty” można przeczytać o bieżących działaniach naszego Stowarzyszenia. Dział Futures Studies, który będziemy rozwijać, zawiera przystępny opis dziedziny studiów, którą chcemy popularyzować. W dziale „Jak się włączyć” przeczytać można o różnych formach wsparcia naszych działań. Nie potrzeba wiele, aby pomóc nam popularyzować odpowiedzialne i trafne prognozowanie przyszłości.

Wierzę, że Ci z Państwa, którzy trafiają tu zaciekawieni studiami nad przyszłością znajdą wartościowe informacje, a Ci, którzy zawitali tu przypadkiem, zainteresują się prognozowaniem.

Życzę miłej lektury,

Łukasz Macander

Prezes PTSP